Skip to main content

Sztuka Portretu – Wiktor Franko

Current Status
Not Enrolled
Price
USDsprawdź cenę

Sztuka Portretu – Wiktor Franko

Fotografia to dla mnie sztuka, która pozwala mi przenosić się w inny świat i pokazywać go innym. Jest to sposób na przekazywanie emocji i historii, a dobre zdjęcia potrafią zapadać w pamięci i inspirować do działania. W moich pracach fotograficznych bardzo ważne jest światło – to ono nadaje zdjęciom charakter i napięcie. Staram się zawsze dobierać odpowiednie oświetlenie, by uzyskać pożądany efekt. Moim sposobem na emocje na zdjęciach jest kreatywne myślenie i poszukiwanie nowych rozwiązań. Lubię eksperymentować z różnymi technikami i tworzyć zdjęcia, które wywołują pewien niepokój lub tajemniczość.

W autorskim kursie “Sztuka Portretu” podzielę się moimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu fotografii portretowej. Opowiem o tym, jak ważne jest światło w klasycznym portrecie, jak ważny jest pomysł w fotografii i jak pracować z muzykami, by stworzyć niezapomniane zdjęcia. Poruszę również temat fotografii kreacyjnej i geometrii w tej dziedzinie, a także przyjrzymy się bliżej fotografii dokumentalnej. Dowiesz się też, jak tworzyć historie zdjęciowe, na przykładzie kilku moich seri “Alabama Song”, “Indian ghost”, “Dances with wolves” czy “Angela Y.D.”.

Ponadto omówię, jak dotrzeć do odbiorcy za pomocą fotografii komercyjnej i jak tworzyć kreacje, które przyciągną uwagę i zostaną zapamiętane. Jeśli chcesz poznać tajniki fotografii portretowej i nauczyć się tworzyć wyjątkowe zdjęcia, to zapraszam Cię do mojego kursu “Sztuka portretu”. Jestem otwarty na Twoje sugestie i podpowiedzi, z przyjemnością będę rozwijał i rozbudował go o nowe tematy.

Wiktor Franko